Farming Simulator 22

Farming Simulator 22

Farming Simulator 22

Farming Simulator – komputerowa gra symulacyjna szwajcarskiej firmy Giants Software GmbH wydana po raz pierwszy w 2008 roku, będąca symulatorem pojazdów i maszyn rolniczych. Gra umożliwia prowadzenie gospodarstwa rolnego, w tym jazdę ciągnikiem rolniczym oraz wykonywanie prac rolniczych. Według danych producenta wersję gry z 2011 roku sprzedano w liczbie pół miliona egzemplarzy.

Opis gier

Otwarty silnik, na którym oparta jest produkcja, daje duże możliwości społeczności graczy, którzy tworzą dzięki temu nowe maszyny rolnicze dostosowując i całkowicie zmieniając otoczenie gry. Gra jest łatwa w moddingu, przez co gracze mogą tworzyć własne modyfikacje i dodawać je do gry. Symulator Farmy doczekał się wielu edycji, począwszy od wydanej 14 kwietnia 2008 wersji Symulator Farmy 2008 stworzonej przez studio Giants Software, a kończąc na wydanej 21 listopada 2021 gry Farming Simulator 2022. W 2010 roku dołączona została możliwość rozgrywki przez internet, a także hodowli zwierząt. W Farming Simulator 2013 w ręce graczy została oddana możliwość gry na serwerach dedykowanych utrzymywanych przez zewnętrzne firmy – projekt ten był całkowicie sfinansowany przez społeczność. W Farming Simulator 17 do dyspozycji oddano kilkaset pojazdów i narzędzi, w tym 75 licencjonowanych marek.

Pierwszym polskim oficjalnym dystrybutorem została wrocławska firma Techland. Najnowszą odsłonę promował już CD Projekt nie pod nazwą Symulator Farmy 2013, a Farming Simulator 2013. Z inicjatywy obecnego polskiego dystrybutora pojawiła się specjalna edycja pod tytułem Farming Simulator 2013: Edycja Ursus, która swoją premierę miała 5 maja 2013. Najnowszy pakiet DLC pojawił się na początku października 2013 roku pod nazwą Farming Simulator 2013 Titanium, który to wprowadza klimat stylizowany na charakterystykę gospodarstw rolnych Stanów Zjednoczonych. Od 4 września 2013 gra dostępna jest na takie platformy jak Xbox 360 czy PS3.

Dołączając do serwera musisz posiadać podstawową wersje gry. DLC (nie jest wymagane) wszystko to jest do uzgodnienia z graczami. Przyjazna atmosfera, możliwość dołączenia do gospodarstwa innych graczy lub założenie własnego (pod warunkiem że podział graczy w gospodarstwach będzie równy tak aby każde gospodarstwo miało równe szanse na rozwój). Wymogiem niezbędnym jest dołączenie do naszego „Discorda” oraz pobranie modów aby móc dołączyć. Serwer posiada hasło dostępu które otrzymasz po pobraniu modów i dołączeniu do discorda.

Status: Host (włączany na czas gry)